Про нас

У Навчально-науковому інституті морського флоту проводиться підготовка майбутніх офіцерів флоту, які по закінченню отримують необхідні компетенції судноводіїв, судномеханіків та електромеханіків. Підготовка бакалаврів та магістрів проводиться за денною та заочною формами навчання за спеціальностями 271 «Річковий та морський транспорт» , спеціалізація 271.01 Навігація і управління морськими суднами ОП "судноводіння", спеціалізація 271.02 Управління судновими технічними системами і комплексами ОП "Експлуатація суднових енергетичних установок, спеціалізація 271.03 Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики, 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка. ОП "Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики, 142 енергетичне машинобудування ОП "Суднові енергетичні установки: проектування, виробництво, експлуатація і ремонт". В рамках даних спеціальностей передбачене навчання за освітніми програмами «Експлуатація суднових енергетичних установок», «Судноводіння» та «Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики.
Випускники мають можливість працювати на посадах командного складу на всіх видах морських і річкових суден. Знання та навички, отримані під час навчання, допоможуть їм керувати будь-якими сучасними судновими системами і комплексами по всьому світу. Перед випускниками відкриваються широкі можливості у працевлаштуванні та подальшому професійному зростанні в вітчизняних та зарубіжних судноплавних компаніях. Підготовка фахівців здійснюється із застосуванням сучасних форм і методів навчання.
Під час навчання студенти проходять навчальну та виробничу плавальні практики на судах торгового і пасажирського флоту, отримують можливість отримати робочі дипломи вахтових офіцерів.
Інститут має розвинену практичну і матеріально-технічну базу, де здійснюється закріплення отриманих під час навчання знань і умінь, і практичних навичок.

Керівництво

ННІМФ

ШАМОВ ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Директор ННІМФ
кандидат технічних наук, доцент,
механік 3го розряду

ННІМФ

ЛОГІНОВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ

Заступник директора ННІМФ
кандидат технічних наук, доцент

ННІМФ

КИРНАЦ ВЛАДИСЛАВ IВАНОВИЧ

Заступник директора ННІМФ, відповідальний за організацію навчального процесу, кандидат технічних наук, доцент

ННІМФ

АЛЕКСАНДРОВСКА НАДІЯ ІГОРІВНА

Заступник директора ННІМФ, відповідальний за професійну атестацію
моряків, кандидат технічних наук, доцент

Адреса

65029, м. Одеса,
вул. Мечникова, 34
 

Для зв'язку

Copyright

Авторські права 2023 © НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МОРСЬКОГО ФЛОТУ. Усі права захищені.