Кафедра «Судноводіння і морська безпека»

Кафедра була створена в липні 2003 року на виконання вимог Міжнародної морської організації з метою підвищення ефективності навчального процесу з підготовки фахівців морегосподарського комплексу в сфері забезпечення безпеки екіпажів морських суден та морських перевезень, охорони об’єктів транспорту, запобігання забрудненню навколишнього середовища. Кафедра мала назву «Охорона та безпека на морі».

У 2017 році на базі судномеханічного факультету ОНМУ, був створений Науково-навчальний інститут морського флоту (ННІМФ), і в зв'язку з необхідністю проведення навчальних занять по різних питаннях судноводіння, кафедра була перейменована в кафедру «Судноводіння і морської безпеки».

Завідувачем кафедри з моменту її створення є випускник судномеханічного факультету університету, кандидат технічних наук, професор університету Андрій Олександрович Волошин.

На кафедрі створена необхідна навчальна матеріальна база. Викладачі кафедри повністю забезпечили навчально-методичною документацією всі напрямки своєї роботи, використовують сучасні методи навчання. Фільмотека навчальних фільмів та пакет навчальних комп’ютерних програм, яку зібрали і використовують викладачі кафедри, нараховує більш 600 одиниць. У навчальному процесі використовуються найсвіжіші документи Міжнародної Морської Організації, Європейського агентства морської безпеки, велика бібліотека яких створена на кафедрі.

Адреса

65029, м. Одеса,
вул. Мечникова, 34
 

Для зв'язку

Copyright

Авторські права 2023 © НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ІНСТИТУТ МОРСЬКОГО ФЛОТУ. Усі права захищені.